İş Ortaklarımız

Gıda Grubunda

Türkiye’nin lider salça üreticisi Türk mutfağının vaz geçilmez tatlarını soframıza doğal bir şekilde ulaştıran Öncü Salça ve yine Öncü kalite ve tecrübesi ile zeytinin ana vatanı Akhisar ‘da hayata geçirilen Öncü Zeytin

21 yıldır Naturak Gıda ürünlerinden ev için tüketim, temizlik ve züccaciyede Türkiye’nin en iyi markalarını Naturak Home çatısı altında toplamıştır.

Türkiye’nin bereketli topraklarında yetişen doğal meyvelerden üretilmiş lezzetli meyve suları.

Selin markası rafine edilmiş yağlık ayçiçeği tohumu yemeklik pişirme yağları; kendine özgü aroması ve tadı ile Ege ve Trakya'nın en kaliteli hasat ürünlerinden oluşan yağ çeşitleri Naturak ailesi ile bilirkte.

Türkiye bakliyat ve hububat sektörünün öncü firması Tat Bakliyat ailesi, geniş ürün yelpazesi ile Naturak mağazalarında yerini aldı.

Manisa’nın en eski, kalitesinden ödün vermeyen, yöresel helva, tahin pekmez üreticisi Halis Helva

Sebzelerini kendi temin ettiği tohumlardan, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki verimli topraklarına ekim yaptırarak yetiştirilen Çiçek turşuları Naturak’ta.

Bergama’nın yüksek rakımlı dağlarından sofralarımıza lezzetiyle gelen İpek Çiftliği tulum, klasik peyniri ve tereyağları

Temizlik ve Hijyen Grubunda

Ege’nin köklü Holdinglerinden Yaşar Holding kuruluşu Viking Kağıt markası ile Tuvalet Kağıdı, Kağıt Havlu, Peçete ve Cep Mendilleri

Modern, ileri teknolojili ve inovatif temizlik ürünleri ile sektörün önde gelen çatı markalarından Macromax temizlik ürünlerinde tüm çeşitleriyle Naturak’ta.